Nazwa forum

Opis forum


  • Index
  •  » Forum testowe
  •  » Masz zwierzaka i dluzej nie chcesz badz po prostu nie mozesz go miec

#1 2009-04-20 19:18:59

Karolina

Administrator

Zarejestrowany: 2009-04-20
Posty: 8
Punktów :   

Masz zwierzaka i dluzej nie chcesz badz po prostu nie mozesz go miec

Czy człowiek jest najlepszym przyjacielem czy najgorszym wrogiem?
                  "widziałem jadące auto z którego coś wyleciało,czy to worek na śmieci...nie to "coś" się rusza..próbuje dogonić pędzący coraz szybciej samochód..przecież bylem ich przyjacielem,czy nie przynosiłem piłeczki,czy nie bawiłem gości?.."- takie pytanie może zadawać sobie każdy pies na świecie który spędza swoje życie za kratami w schronach,czy taka była ich przyszłość?..

My ludzie i tylko my jesteśmy w stanie to zmienić,czy nie lepiej oddać zwierzaka komuś kto akurat bardzo go pragnie?komuś kto o niego zadba?..Tak,lepiej jest "pozbyć" się nie potrzebnego bagażu ...przywiązać w lesie , utopić, wyrzucić gdzieś ,w najgorszym wypadku zabić..PRZECIEŻ TO BÓG DAL NAM ZYCIE I TYLKO ON MOŻE NAM JE ODEBRAĆ..!Dlaczego gdy człowiek zabije człowieka ponosi kare a gdy człowiek zabije zwierze jest mu to odpuszczane w niepamięć..?

Jeśli masz taki problem nie możesz dłużej posiadać swojego zwierzaka a niechcesz by trafil do schronu odezwij się razem znajdziemy rozwiązanie.

Offline

 
  • Index
  •  » Forum testowe
  •  » Masz zwierzaka i dluzej nie chcesz badz po prostu nie mozesz go miec

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hojda-ots.pun.pl www.dragonballwordonline.pun.pl www.wowwrs.pun.pl www.gryf.pun.pl www.fifa11.pun.pl